Скидка 4%

Натуральное мыло Травяной Отвар с Пчелиным Воском с отваром Шалфея и Ромашки, 2шт по 75г (Prakrity)

Рекомендованная цена: 50 грн
48 грн
Вы экономите: 2 грн (4%)
prak003
+

Описание

Натуральное мыло Травяной Отвар с Пчелиным Воском с отваром Шалфея и Ромашки, 2шт по 75г (Prakrity)

Серия "Ночь Купалы"

Сочетание лечебных трав шалфея, ромашки, пчелиного воска и эфирных масел, обладает уникальными свойствами. Отвар трав и пчелиный воск обладают бактерицидным, антисептическим, тонизирующим, противовоспалительным и успокаивающим действием. Содействуют в лечении таких проблем с кожей, как раздражение и кожные высыпания (прыщи, угри).

Наиболее подходит для ухода за жирной и проблемной кожей склонной к высыпаниям.

Применяется как вспомогательное средство.

Состав: натриевые соли жирных кислот пальмового масла, кокосового масла, оливкового масла, касторового масла; отвар шалфея, отвар ромашки, ромашки масло, пчелиный воск, цветки ромашки молотые, эфирное масло розмариновое, лавандовое, чайного дерева, иланг-иланговое.

О ПРОИЗВОДИТЕЛЕ

PRAKRITYтм - нова українська торгова марка, яка займається розробкою та створенням екологічно чистих косметичних засобів.

PRAKRITYтм пропонує до Вашої уваги, природнє мило ручної роботи, преміум класу, виготовлене з екологічно чистих складових.

Мило PRAKRITYтм – на 100% природний продукт, виготовлений за власною унікальною рецептурою лише з натуральних компонентів. До його складу входять рослинні та ефірні олії, лікувальні трави, морські водорості, грязі, глини, воски та багато іншого.

Ми не використовуємо готових основ, а виготовляємо наше мило з нуля шляхом омиленням рослинних олій з додаванням тих чи інших природних компонентів.

Мило не містить жодних домішок, синтетичних ароматизаторів, тваринних жирів, барвників чи консервантів. Той чи інший колір та запах отримано шляхом додавання природніх компонентів подарованих Землею.

Філософія PRAKRITYтм – чесність та прозорість! Наше мило пройшло контрольні випробування, в результаті чого було отримано санітарно-гігієнічний висновок на продукцію та позитивний звіт за результатами робіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки
імені академіка Л.І. Медведя.


Отзывы

Сообщения не найдены

Написать отзыв