Натуральное мыло Травяной Отвар с Пчелиным Воском с отваром Ромашки, Череды, Календулы, 75г (Prakrity)

33 грн
prak017
+

Описание

Натуральное мыло Травяной Отвар с Пчелиным Воском с отваром Ромашки, Череды, Календулы, 1 шт по 75г (Prakrity)

Серия "Ночь Купалы" .

Сочетание лечебных трав ромашки, череды, календулы, пчелиного воска и эфирных масел, обладает уникальными свойствами. Отвар трав и пчелиный воск обладают антисептическим, бактерицидным, противогрибковым, тонизирующим и противовоспалительным действием. Способствуют в лечении различных проблем кожи (прыщи, угри, сыпь, раздражение, воспаление).

Мыло наиболее подходит для ухода за жирной и инфицированной кожей.

Применяется как вспомогательное средство.

Состав: натриевые соли жирных кислот пальмового масла, кокосового масла, оливкового масла, касторового масла; отвар ромашки, череды, календулы, облепихи масло, календулы масло, пчелиный воск, цветки календулы молотые, эфирное масло можжевеловое, лавандовое, лимонное, пачулиевое.

О ПРОИЗВОДИТЕЛЕ

PRAKRITYтм - нова українська торгова марка, яка займається розробкою та створенням екологічно чистих косметичних засобів.

PRAKRITYтм пропонує до Вашої уваги, природнє мило ручної роботи, преміум класу, виготовлене з екологічно чистих складових.

Мило PRAKRITYтм – на 100% природний продукт, виготовлений за власною унікальною рецептурою лише з натуральних компонентів. До його складу входять рослинні та ефірні олії, лікувальні трави, морські водорості, грязі, глини, воски та багато іншого.

Ми не використовуємо готових основ, а виготовляємо наше мило з нуля шляхом омиленням рослинних олій з додаванням тих чи інших природних компонентів.

Мило не містить жодних домішок, синтетичних ароматизаторів, тваринних жирів, барвників чи консервантів. Той чи інший колір та запах отримано шляхом додавання природніх компонентів подарованих Землею.

Філософія PRAKRITYтм – чесність та прозорість! Наше мило пройшло контрольні випробування, в результаті чого було отримано санітарно-гігієнічний висновок на продукцію та позитивний звіт за результатами робіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки
імені академіка Л.І. Медведя.

Отзывы

Сообщения не найдены

Написать отзыв