Скидка 7%

Натуральное мыло Спирулина, 2шт по 75г (Prakrity)

Рекомендованная цена: 55 грн
51 грн
Вы экономите: 4 грн (7%)
prak006
+

Описание

Натуральное мыло Спирулина, 2шт по 75г (Prakrity)

Серия "Четыре стихии"

Загадочные морские водоросли Спирулина обладают антиоксидантным действием, стимулируют регенерацию клеток, кровообращение, содержат аминокислоты, белки и витамины, что положительно влияет на состояние эпидермиса. Способствует омоложению, тонизированию, и питанию кожи. Благодаря молотым водорослям, которые входят в состав, мыло имеет антицеллюлитное действие и выравнивает рельеф кожи.

Мыло подходит для всех типов кожи.

Состав: натриевые соли жирных кислот кокосового масла, пальмового масла, оливкового масла, ши (карите) масла, касторового масла; спирулина молотая (морские водоросли), виноградных косточек масло, абрикосовых косточек масло, эфирное масло можжевеловое, лимонное, иланг-иланговое.

О ПРОИЗВОДИТЕЛЕ

PRAKRITYтм - нова українська торгова марка, яка займається розробкою та створенням екологічно чистих косметичних засобів.

PRAKRITYтм пропонує до Вашої уваги, природнє мило ручної роботи, преміум класу, виготовлене з екологічно чистих складових.

Мило PRAKRITYтм – на 100% природний продукт, виготовлений за власною унікальною рецептурою лише з натуральних компонентів. До його складу входять рослинні та ефірні олії, лікувальні трави, морські водорості, грязі, глини, воски та багато іншого.

Ми не використовуємо готових основ, а виготовляємо наше мило з нуля шляхом омиленням рослинних олій з додаванням тих чи інших природних компонентів.

Мило не містить жодних домішок, синтетичних ароматизаторів, тваринних жирів, барвників чи консервантів. Той чи інший колір та запах отримано шляхом додавання природніх компонентів подарованих Землею.

Філософія PRAKRITYтм – чесність та прозорість! Наше мило пройшло контрольні випробування, в результаті чого було отримано санітарно-гігієнічний висновок на продукцію та позитивний звіт за результатами робіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки
імені академіка Л.І. Медведя.


Отзывы

Сообщения не найдены

Написать отзыв