Скидка 7%

Натуральное мыло Грязь Мертвого Моря, 2шт по 75г (Prakrity)

Рекомендованная цена: 55 грн
51 грн
Вы экономите: 4 грн (7%)
prak008
+

Описание

Натуральное мыло Грязь Мертвого Моря, 2шт по 75г (Prakrity)

Серия "Четыре стихии"

Седая мудрость самой Земли, скрытая в грязях мертвого моря. Грязи способствуют регенерации и очищению кожи, стимулируют кровообращение, выведение шлаков, улучшают обмен веществ и повышают упругость кожи. Насыщают кожу минералами, нормализуют работу сальных желез.

Мыло подходит для всех типов кожи.

Состав: натриевые соли жирных кислот кокосового масла, пальмового масла, оливкового масла, ши (карите) масла, касторового масла; грязь мертвого моря, абрикосовых косточек масло, миндальное масло, эфирное масло можжевеловое, лавандовое, лимонное и пачулиевое.

О ПРОИЗВОДИТЕЛЕ

PRAKRITYтм - нова українська торгова марка, яка займається розробкою та створенням екологічно чистих косметичних засобів.

PRAKRITYтм пропонує до Вашої уваги, природнє мило ручної роботи, преміум класу, виготовлене з екологічно чистих складових.

Мило PRAKRITYтм – на 100% природний продукт, виготовлений за власною унікальною рецептурою лише з натуральних компонентів. До його складу входять рослинні та ефірні олії, лікувальні трави, морські водорості, грязі, глини, воски та багато іншого.

Ми не використовуємо готових основ, а виготовляємо наше мило з нуля шляхом омиленням рослинних олій з додаванням тих чи інших природних компонентів.

Мило не містить жодних домішок, синтетичних ароматизаторів, тваринних жирів, барвників чи консервантів. Той чи інший колір та запах отримано шляхом додавання природніх компонентів подарованих Землею.

Філософія PRAKRITYтм – чесність та прозорість! Наше мило пройшло контрольні випробування, в результаті чого було отримано санітарно-гігієнічний висновок на продукцію та позитивний звіт за результатами робіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки
імені академіка Л.І. Медведя.

Отзывы

Сообщения не найдены

Написать отзыв