Натуральное мыло Дегтярное с Пчелиным Воском с отваром Зверобоя, Календулы, Ромашки, Шалфея, 75г (Prakrity)

33 грн
prak020
+

Описание

Натуральное мыло Дегтярное с Пчелиным Воском с отваром Зверобоя, Календулы, Ромашки, Шалфея, 2шт по 75г (Prakrity)

Серия "Ночь Купалы"

Сочетание березового дегтя, пчелиного воска и лечебных трав, обладает уникальными свойствами. Березовый деготь имеет антисептическое, противогрибковое и противовоспалительное действие. Содействует в лечении различных кожных заболеваний (высыпаний, фурункулов, экземы, себореи, псориаза, заживления ранок).

Наиболее подходит для ухода за жирной, проблемной и пораженной кожей.

Состав: натриевые соли жирных кислот пальмового масла, кокосового масла, оливкового масла, касторового масла; отвар чистотела, календулы, ромашки, шалфея, березовый деготь, ромашки масло, календулы масло, пчелиный воск.

О ПРОИЗВОДИТЕЛЕ

PRAKRITYтм - нова українська торгова марка, яка займається розробкою та створенням екологічно чистих косметичних засобів.

PRAKRITYтм пропонує до Вашої уваги, природнє мило ручної роботи, преміум класу, виготовлене з екологічно чистих складових.

Мило PRAKRITYтм – на 100% природний продукт, виготовлений за власною унікальною рецептурою лише з натуральних компонентів. До його складу входять рослинні та ефірні олії, лікувальні трави, морські водорості, грязі, глини, воски та багато іншого.

Ми не використовуємо готових основ, а виготовляємо наше мило з нуля шляхом омиленням рослинних олій з додаванням тих чи інших природних компонентів.

Мило не містить жодних домішок, синтетичних ароматизаторів, тваринних жирів, барвників чи консервантів. Той чи інший колір та запах отримано шляхом додавання природніх компонентів подарованих Землею.

Філософія PRAKRITYтм – чесність та прозорість! Наше мило пройшло контрольні випробування, в результаті чого було отримано санітарно-гігієнічний висновок на продукцію та позитивний звіт за результатами робіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки
імені академіка Л.І. Медведя.

Отзывы

Сообщения не найдены

Написать отзыв